Porcelana Modus Design na targach Ambiente w Frankfurcie

31 stycznia 2017

To już drugi raz produkty Ćmielów Design Studio zaprojektowane przez Modus Design zostaną wystawione w prestiżowej przestrzeni hali 4.0, dedykowanej markom z najwyższej klasy produktem. W dniach 10 – 14 lutego na stoisku D85 zaprezentujemy nasze najnowsze kolekcje.

Obecność na targach Ambiente w Frankfurcie jest dla nas ogromnym zaszczytem, ponieważ będziemy prezentować swój produkt w sąsiedztwie takich firm jak: Rosenthal, Villeroy & Boch, Vista Alegre i wielu innych światowych producentów porcelany, dyktujących wysoki poziom estetyczny oraz innowacje produktu w najnowszych trendach.

W tym roku głównym nurtem wystawy Ćmielów Design Studio jest pojednanie rzemiosła ceramicznego z produkcją przemysłową. Nowe kolekcje powstały pod hasłem “Craft & Industry”, opierając się na rękodziele w procesie przemysłowym.

 Craft, Modus Design

Mimo teoretycznej sprzeczności takiego założenia, powstał produkt, który niesie w sobie urok niedoskonałości, wynikający z bezpośredniego dotyku ludzkiej ręki, ale łączy też przemysłową doskonałość ujętą w jego formie.

Do produkcji masowej, na przekór chłodnej przemysłowej formy wprowadziliśmy ręcznie malowane dekoracje, bądź uzupełniliśmy je o części formowane na kole garncarskim.

Takim zabiegiem wprowadzamy do produkcji seryjnej element indywidualności, a w szczególności niepowtarzalności. Oddajemy w ręce użytkownika produkt z autorską sygnaturą.

Na targach Ambiente zaprezentujemy najnowsze kolekcje: Hand Painted, Craft, Zen i Black & White.

Do zobaczenia na miejscu!