Otwarcie showroom’u Modus Design

8 kwietnia 2016

zaproszenie showroom Modus Design

 

Zapraszamy wszystkich 15 kwietnia do Kielc na otwarcie naszego showroom’u.

Showroom będzie się mieścić w naszej pracowni przy ulicy Rynek 11/1 na drugim piętrze kamienicy w samym centrum Kielc. Przywitamy gości o godz. 16:00 wiosennym poczęstunkiem, a pożegnamy się ok. godz. 20:00. Musicie tam być.

Na miejscu będzie można się spotkać i porozmawiać z Markiem Cecułą, dyrektorem artystycznym Ćmielów Design Studio, który opowie kilka słów o marce jak i o wszystkich pracach, a także z przyjemnością odpowie na Wasze pytania i podzieli się wiedzą na temat sztuki, ceramiki i projektowania.

Dla wszystkich fanów wzornictwa i dobrej formy będzie to okazja do przyjrzenia się z bliska pracom Modus Design oraz projektom wykonanym przez nas dla Ćmielów Design Studio.

Podczas otwarcia oczywiście będzie można zrobić zakupy oraz złożyć zamówienia – przygotowaliśmy dla Was promocyjne ceny* na nasze produkty, a także wyprzedaż prac pozagatunkowych, eksperymentalnych oraz końcówek serii w cenach już od 10 zł!

W czasie otwarcia zaprezentujemy również premierowe kolekcje: zestawy do herbaty z serii Pogiętej w 4 kolorach porcelany, zestaw na zieloną herbatę Herbus oraz ekstremalny zestaw do przypraw Extreme!

Od 18 kwietnia, showroom będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-16:00

Zapraszamy!

*Płatności przyjmujemy gotówką, przelewem oraz kartami kredytowymi
Do zobaczenia!

showroom Modus Design