Porcelana Ćmielów Design Studio w Krakowie

25 lutego 2016

03_STR_14

Już w najbliższą sobotę (27 lutego) w Krakowie przy ulicy Stradomskiej 3, odbędzie się otwarcie pierwszego w Polsce salonu Ćmielów – Chodzież!

Krakowski salon sprzedaży będzie ekspozycją zarówno tradycyjnej porcelany z Ćmielowa i Chodzieży, ale również – co nas bardzo cieszy – będzie tam miejsce dla prac zaprojektowanych przez Modus Design dla Ćmielów Design Studio.

Jest to dla nas kolejny krok, dzięki któremu będziemy mogli zaprezentować wyjątkowe produkty bezpośrednio do odbiorców. Od początku naszą misją jest tworzenie rzeczy unikalnych, ale przede wszystkim użytecznych. Chcemy żeby nasze wzornictwo nie tylko inspirowało i było alternatywą dla tradycyjnych produktów, ale żeby dzięki ceramice tworzonej przez Modus Design nad polskimi (i nie tylko!) stołami znowu zaczął unosić się duch nowoczesności. Dlatego też główną ideą studia jest „artysta w przemyśle”, czyli ścisła współpraca projektantów z dużymi fabrykami. Dzięki temu prace powstające w Studio docierają do coraz większego grona ludzi. Staramy się cały czas eksperymentować i wprowadzać do produkcji porcelany nowoczesne technologie. Żeby się rozwijać i tworzyć nie możemy stać w miejscu – w CDS jesteśmy otwarci na ludzi i ich pomysły a także na nowinki technologiczne.

Zapraszamy wszystkich do Krakowa – ulica Stradomska 3 – już w najbliższą sobotę na otwarcie salonu, gdzie będą na Was czekały nasze produkty. Dla tych, którzy się pojawią będzie szansa na otrzymanie specjalnych ofert promocyjnych.

Równolegle wszystkie prace dostępne są w klepie internetowym Modus Design
Z okazji otwarcia salonu mamy dla Państwa rabat 5%. Po dokonaniu zakupu prosimy wpisać hasło wawel  http://sklep.modusdesign.com/
Promocja będzie trwała do 13go marca. Ponadto przy zakupie powyżej 500zł brutto wysyłamy bezpłatnie.

Zapraszamy!