The Spirit of Poland na targach w Kolonii

15 stycznia 2015

W dniach 19-25 stycznia na międzynarodowych targach wnętrzarskich w niemieckiej Kolonii będzie można zobaczyć wystawę The Spirit of Poland, organizowaną przez Instytut Polski z Düsseldorfu we współpracy z portalem Culture.pl. W module Pure Talents zaprezentuje się sześciu najbardziej reprezentatywnych dla polskiego wzornictwa wystawców. Jednym z nich jest Modus Design Marka Cecuły z kolekcją dla Ćmielów Design Studio. Wystawa ukazuje produkty z historią w tle, będące wyrazem dialogu przeszłości z przyszłością. Źródłem ich inspiracji są przebogate tradycje słowiańskie.

baner_cmielowPetit mlecznik i cukiernica, ĆDS fot. Sebatian Zimmer

The Spirit of Poland to wspólna inicjatywa projektantów i właścicieli polskich marek, której głównym celem jest ukazanie potencjału polskich projektów na forum międzynarodowym. The Spirit of Poland to wystawy i wydarzenia towarzyszące, podczas których spotyka się młode pokolenie twórców i gdzie design staje się elementem promocji polskiej kreatywności.
Modus Design zaprezentuje międzynarodowemu odbiorcy w Niemczech następujące produkty: QUBUS II, Kolekcja ZZ pojemniki na ocet, oliwę oraz przyprawniki ZZ i Petit mlecznik i cukiernica w kolekcji Ćmielów Design Studio PFP „Ćmielów” i „Chodzież” S.A.